ВАЖЛИВО! Про систему ДРУГ

Добровільна Реєстрація Українських Громадян при подорожах за кордон

Проект Добровільної реєстрації українських громадян при подорожах за кордон («ДРУГ») є ефективним інструментом попередження, за потреби – розшуку та надання сприяння громадянам України в разі надзвичайних подій за кордоном – природних катаклізмів, соціальних заворушень, військових конфліктів.
 
У разі, якщо Ви бажаєте зареєструватися у системі «ДРУГ», пропонуємо Вам заповнити електронну анкету, яка складається з таких розділів:
  1. Інформація про особу, яка подорожує
  2. Маршрут подорожі та період перебування за кордоном
  3. Інформація про близьких осіб, які подорожують
  4. Контактна особа в Україні
У разі виникнення надзвичайної ситуації в країні, до якої Ви зареєструвалися, система надішле актуальну інформацію у формі текстового повідомлення на Ваш номер телефону або повідомлення на електронну адресу. Крім того, посольство чи консульство України матимуть можливість встановити зв’язок з Вами або з особами, яких Ви зазначили у анкеті.
 
Тому ми рекомендуємо, перед подорожжю за кордон пройти реєстрацію в системі "ДРУГ" за посиланням http://friend.mfa.gov.ua

 

ВАЖЛИВО! Про систему ДРУГ:
3.75 из 5 на основе 4 оценок

Комментарии

Олег 2020-08-09 11:14:43
У мене є квиток на рейс FZ-728 Київ - Дубай, виліт: 15год.-10хв. 4 вересня 2020 року. Маршрут транзитний. 5 вересня в 6год. - 55 хв Виліт Дубай- Найробі-Кіліманжаро. Весь час - 9год. 10хв очікування рейсу я планую провести в транзитній зоні аєропорту Дубай. Які документи треба мати при реєстрації та посадці в Києві (Бориспіль)? Страховки, довідки, віза та інше?
Дякую

[Ответить]
↑ 0 ↓
Анастасія 2020-04-28 12:43:37
Доброго дня. Не можу зареєструватись на сайті Друг. Я українка і зараз перебуваю у Німеччині, Дюссендорфі

[Ответить]
↑ 0 ↓
Яна 2020-03-14 22:27:33
Не можу зареєструватись в Друг.
Я громадянка України на даний момент знаходжусь в Люксембурзі(туризм) авіакомпанія не відповідає щоб змінити дату вильоту(я мала повернутись до України 18.03.2020). На даний момент ціни на авіа білети просто космос. Тримаю зв’язок з консульством. В них сайт Друг працює. А я не можу зареєструватись. Що робити??? Хтось може допомогти???

[Ответить]
↑ 0 ↓
Ольга 2020-03-15 14:32:11
Яна доброго дня! Сьогодні перевантажен сайт МЗС.
Якщо не вдається це зробити, зареєструйтеся в системі ДРУГ. Це спеціальна система Міністерства закордонних справ України, в яку ви вносите свої дані і повідомляєте МЗС та всім закордонним дипломатичним установам про своє перебування у певній країні. Наприклад, списки для повернення громадян України додому в разі термінової необхідності у період обмежень будуть формуватися, зокрема, з використанням даних цієї системи. 
Ось посилання з майту МЗС
https://mfa.gov.ua/news/rozyasnennya-vid-mzs-ukrayi ni-shcho-treba-znati-pro-vyizd-na-teritoriyu-ukrayi ni-ta-konsulsku-dopomogu-u-zvyazku-z-covid-19
Якщо не вийде, напишіть нам повідомлення на тел +380503881980, спробуємо допомогти

[Ответить]
↑ +2 ↓

Страницы: [1]

Оставить комментарий

Ваше имя:
Ваша почта:

Комментарий:
Введите символы или вычислите пример: *
captcha
Обновить